Seznam účastníků

Katalogové
číslo
Startovní
číslo
PsovodPesKvalifikace
13Balej Vilém Kenn Jipo-Me Zkouška 2014, body: 284
352Bílá Dana Georgie Drapa Zkouška 2014, body: 275
438Bortlík Dobroslav Taro Vikar Zkouška 2014, body: 275
532Cvinger Tomáš Yankee ze Stříbrného kamene MM ČKNO 2014 - 7.místo, body: 278
741Černý Marek Extreme Orex Aykmar MM ČKNO 2014 - 1.místo, body: 292
845Davídková Jitka Chester Eqidius Zkouška 2014, body: 292
109Duffková Jitka Alex z Kristova VS IPO 2015, body: 281
1114Dvořák Dalibor Imperia Anrebri Zkouška 2014, body: 279
1219Dvořáková Jana Zack ze Stříbrného kamene Zkouška 2014, body: 279
1343Fína Jan Ippy Písečná bouře Zkouška 2014, body: 282
1426Glisníková Jana MVDr. Zorro von der Mohnwiese Zkouška 2014, body: 289
1517Hanel David Zeus Vikar VS IPO 2015, body: 282
1725Chmurová Lenka Rosso Vikar VS IPO 2014, body: 271
182Jezvík František Rebecca z Lipin VS IPO 2015, body: 272
1919Jílek Jaroslav Ajrin Lukrecie VS IPO 2015, body: 263
2018Josefík Jaroslav Urry Majorův háj Zkouška 2014, body: 280
2127Kaskounová Martina Drago Denbrix M MSKS 2014, body: 264
224Kičmer Aleš Ing. Ego Hurčák MM ČKNO 2014 - 4.místo, body: 281
2350Klícha Vlastimil Filip z Klídkova dvora Zkouška 2014, body: 286
2434Klomínský Břetislav Mgr. Coudy z údolí Úpy Zkouška 2014, body: 283
2635Kolář Pavel Arwen ze Stříbrného kamene M ČR 2014, body: 269
2712Kostera Libor Ben Milargo VS IPO 2015, body: 274
2847Kristová Karolína Jimmie Duffmar MM ČKNO 2014 - 5.místo, body: 281
2922Kupka Radomír Lucas Galán Nalag Zkouška 2015, body: 296
3021Lamraoui Karim Azkan Jankari Zkouška 2015, body: 275
3140Majtasová Marta Marlboro Black Chabet IPO3 - Slovensko
3210Mouková Hana Bonny-Lee Savona Dero VS IPO 2015, body: 275
3336Mráz Zdeněk Bart ze Stříbrného kamene VS IPO 2015, body: 278
3424Novotný Stanislav Ajris Severní povětří Zkouška 2015, body: 280
3530Pleskač Martin Elvis Hartis Bohemia Zkouška 2015, body: 284
3613Pohlová Petra Alyscha Anmireto Moravia Zkouška 2015, body: 278
3753Polzer David Napi Apanta rei M MSKS 2014, body: 260
388Říha Radek Joseph Anrebri Zkouška 2015, body: 279
3920Sergent Philip Flash vom Steinteich IPO3 - Velká Británie
4146Skokan Zdeněk Falk Zde-Sko MM ČKNO 2014 - 8.místo, body: 274
4249Svatoš Pavel Aron Holli ze Suché Zkouška 2014, body: 284
431Svobodová Ivana Gold Aritar Bastet Zkouška 2014, body: 278
4431Syrovátka Luděk Attila ze Stříbrného kamene MM ČKNO 2014, body: 261
4529Šedivá Monika Žaneta Eqidius Zkouška 2014, body: 288
4639Šenková Adéla Cara Laperys MM ČKNO 2014, body: 262
4716Ševčíková Guziková Renáta Aischa Slovraj Zkouška 2015, body: 277
4823Tomková Ivana Irbi Vikar M MSKS 2014, body: 260
4937Trnková Martina Morpheus Anrebri Zkouška 2014, body: 286
5011Ťujík Břetislav Nikita Vepeden CACIT 2014, body: 271
5133Uher Petr Alti z Chotinského údolí MM ČKNO 2014 - 9.místo, body: 267
5228Van den Berghe Ronny Kümmel von der Donnerbrucke IPO3 - Belgie
5344Vydra Zdeněk Cháron Vepeden Zkouška 2015, body: 286
547Vydrová Andrea Naomi Vepeden Zkouška 2015, body: 275
555Weinert Jindřich Darkess Mar-Ive from Bohemia Zkouška 2014, body: 277
5615Batoušek Václav Argy z Bojkovské zahrady Zkouška 2015, body: 274
5748Dejmek Josef Quattro Vepeden Zkouška 2014, body: 273
596Pavlišáková Michaela Tesco Favory Cross Zkouška 2014, body: 271
6042Paurová Marta Muskaan Vepeden Zkouška 2014, body: 271